Vyskladajte si.. rešenie na mieru

Sme féroví. Výsledná cena je bez zbytočných poplatkov na počet užívateľov, presne na mieru potrebám a požiadavke na mesačnej báze.

Ako sa tvorí cenová ponuka?

Koľko stojí spustenie a využívanie informačného systému CorpFlow

Analýza / projekt

Popis firemných procesov (využívanie sučasných systémov a procesov práce a riadenia). Návrh pre ich optimalizáciu a riadenie pomocou CorpFlow s presným rozsahom prác a licenčnou zmluvou.

Inštalácia a úpravy

V prvom kroku sú spustené základné moduly a následne je aplikácia nastavená a upravená podľa špecifikácie a požiadavky klienta vrátane individuálnych modulov vytváraných pre konkrétmu spoločnosť.

Migrácia dát

Pri využívaní iných /súčasných systémov alebo aplikácií je potrebné vytvorenie prepojení pre zdieľanie alebo prenos dát (automatizovaný - API) alebo manuálny import / export.

Prenájom aplikácie

CorpFlow nepredávame ale poskytujeme softvérové riešenie a pravidelnú podporu vrátane doplnkových možností Cloud-u pre všetkých užívateľov vo Vašej firme.

Servis / aktualizácie

Našim zákazníkom poskytujeme podporu, pravidelné aktualizácie základnej funkčnosti ich nové vylepšenia. Sme tu Pre vás.

Školenia / konzultácie

Pred zavedením / v procese zavádzanie je nevyhnutné vyškoliť zamestnancov a poskytujeme doplnkové materiály pre jednotlivé moduly / funkčnosť aplikcácie.

Získajte náskok!

Prečo využívať CorpFlow?

Šetríte časom

Ľahšia starostlivosť a firemná agenda pod kontrolou bez obmedzení. Dostupnosť kdekoľvek a okamžitá odozva Vami prispôsobenej aplikácie.

Prehľady nad agendou

Všetko na jednom mieste s dokonalým prehľadom, exportom reportovaním a prepojením. Nestrácajte čas a dáta k obchodným prípadom / agende.

Šetríte náklady

Bez obmedzení na počet užívateľov! Bez poplatkov za základný server a základné školenia. Získate komplexné riešenie bez nutnosti jednorazovej vysokej čiastky s variabilnou platbou prenájmu mesačne / ročne.

Prispôsobená aplikácia

Nieje prispôsobenie ako prispôsobenie. Žiadna aplikácia, ak je spustiteľná okamžite registráciou, nie je prispôsobiteľná v plnej miere / nie je možné dotvoriť nové moduly. U CorpFlowu áno. Konfigurujeme ho na základe požiadaviek a potrieb zákazníka.

Máte otázky?
Cena a zavedenie..

Flexibilná možnosť platby za prenájom (ročný alebo mesačný - prenájom)

Využívame naše skúsenosti a sme féroví. Neobmedzujeme počet užívateľov, rozsah práce. Výslednú cenu za zavedenie finalizujeme po skončení implementácie a snažíme sa minimalizovať nadpráce.

Áno. Slovenský produkt a vlastná tvorba. Aplikáciu vytvárame od roku 2015 a pravidelne vylepšujeme / aktualizujeme o nové funkcie.
Základná funkčná podpora sa poskytuje bezplatne. Online podporu poskytujeme každý pracovný deň od 09:00 do 17:00. Samozrejme ak sa vyskytne chyba v aplikácií, je opravená prednostne.
Nie. Cena sa nemení a neobmedzujeme počet užívateľov aplikácie. Sme radi ak aplikáciu používa celá firma a týmto sa zvyšuje efektivita pracovníkov a šetria Vaše náklady.
Nie. Aplikácia je spustená v systémovom Cloude bez potreby Vašej investície do drahých zariadní. Základný cloud je zahrnutý v cene prenájmu aplikácie. Ak je požiadavka, aplikáciu dokážeme spustiť na Vašom serveri.

Rýchly zápis a vyhodnotenie dát?.... Obchod, Výkazy, Úlohy, Reklamácie...

Informujte sa o možnostiach a cenovej ponuke..

Kontaktujte nás