Vyskladajte si.. rešenie na mieru

Sme féroví. Výsledná cena je bez zbytočných poplatkov. Flexibilná forma mesačného prenájmu (licencie) bez nutnosti jednorázovej platby alebo platenia licencií na presný počet používateľov.

Ako sa tvorí cenová ponuka?

Koľko stojí spustenie a využívanie informačného systému CorpFlow

Analýza / projekt

Popis firemných procesov (využívanie sučasných systémov a procesov práce a riadenia). Návrh pre ich optimalizáciu a riadenie pomocou CorpFlow s presným rozsahom prác a uzatvorením zmluvy.

Inštalácia a úpravy

V prvom kroku sú spustené základné moduly a následne je aplikácia nastavená a upravená podľa špecifikácie a požiadavky klienta vrátane individuálnych modulov vytváraných pre konkrétmu spoločnosť.

Migrácia dát | Prepojenia

Pri využívaní iných /súčasných systémov alebo aplikácií je potrebné vytvorenie prepojení pre zdieľanie alebo prenos dát (automatizovaný - API) alebo manuálny import / export.

Prenájom aplikácie

CorpFlow nepredávame ale poskytujeme softvérové riešenie a pravidelnú podporu vrátane doplnkových možností Cloud-u pre všetkých užívateľov vo Vašej firme.

Servis / aktualizácie

Našim zákazníkom poskytujeme podporu, pravidelné aktualizácie základnej funkčnosti a vždy nové vylepšenia. Sme tu Pre vás.

Školenia / konzultácie

Bezplatné online škoenia, pred zavedením | v procese zavádzanie je nevyhnutné vyškoliť zamestnancov. Poskytujeme doplnkové podporné materiály pre jednotlivé moduly / funkčnosť aplikcácie.

Získajte náskok!

Prečo využívať CorpFlow?

Šetríte časom

Ľahšia starostlivosť a firemná agenda pod kontrolou bez obmedzení. Dostupnosť kdekoľvek a okamžitá odozva Vami prispôsobenej aplikácie.

Prehľady nad agendou

Všetko na jednom mieste s dokonalým prehľadom, exportom reportovaním a prepojením. Nestrácajte čas a dáta k obchodným prípadom / agende.

Šetríte náklady

Bez obmedzení na počet užívateľov! Bez poplatkov za základný server a základné školenia. Získate komplexné riešenie bez nutnosti jednorazovej vysokej čiastky s variabilnou platbou prenájmu mesačne / ročne.

Prispôsobená aplikácia

Nieje prispôsobenie ako prispôsobenie. Žiadna aplikácia, ak je spustiteľná okamžite registráciou, nie je prispôsobiteľná v plnej miere / nie je možné dotvoriť nové moduly. U CorpFlowu áno. Konfigurujeme ho na základe požiadaviek a potrieb zákazníka.

Máte otázky?
Cena a zavedenie..

Flexibilná možnosť platby za prenájom (ročný alebo mesačný - prenájom).

Využívame naše skúsenosti a sme féroví. Neobmedzujeme počet užívateľov, rozsah práce. Výslednú cenu za zavedenie finalizujeme po skončení implementácie a snažíme sa minimalizovať nadpráce.

Áno. Slovenský produkt a vlastná tvorba. Aplikáciu vytvárame od roku 2015 a pravidelne vylepšujeme / aktualizujeme o nové funkcie.
Základná funkčná podpora sa poskytuje bezplatne. Online podporu poskytujeme každý pracovný deň od 09:00 do 17:00. Samozrejme ak sa vyskytne chyba v aplikácií, je opravená prednostne.
Nie. Cena sa nemení a neobmedzujeme počet užívateľov aplikácie. Sme radi ak aplikáciu používa celá firma a týmto sa zvyšuje efektivita pracovníkov a šetria Vaše náklady.
Nie. Aplikácia je spustená v systémovom Cloude bez potreby Vašej investície do drahých zariadní. Základný cloud je zahrnutý v cene prenájmu aplikácie. Ak je požiadavka, aplikáciu dokážeme spustiť na Vašom serveri.

Rýchly zápis a vyhodnotenie dát?.... Obchod, Výkazy, Úlohy, Reklamácie...

Informujte sa o možnostiach a cenovej ponuke..

Kontaktujte nás